Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.
Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.
Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať presne na patričný orgán. Účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch. Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úrazealebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Prostredníctvom masírovania reflexných plôšok sa pôsobí na pohybový aparát, vnútorné orgány, žľazy z vnútornou sekréciou, jednoducho na každú časť ľudského tela. Týmto sa znova nastoľuje stratená telesná aj duševná rovnováha, posilňuje sa imunitný, tráviaci, vylučovací, dýchací, nervový a lymfatický systém. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach v časovom intervale 2-4 dni.

Kontraindikácie:

- Horúčky a infekčné ochorenia
- Plesňové ochorenia nôh

60 minút (10 minútová kúpeľ nôh a 50 minútová masáž nôh) 20,00 EUR
Objednávky: 0915 328 148

Zamiluj sa do seba, staň sa magnetom a priťahuj k sebe lásku a krásu.