Masáže

OTVÁRACIE HODINY: UT a ŠT od 16:30 podľa objednávok

Objednávky: Andrea Pončáková 0915 328 148

Pri celotelových masážach si k trvaniu masáže pripočítajte 15 minút. Tento čas je potrebný na sprchu pred masážou, ktorá napomáha uvoľneniu a prehriatiu tela a je vhodná aj z hygienického hľadiska.

 

KONTAKT:

Andrea Pončáková FEEL GOOD

apfeelgood@gmail.com

fb.com/apfeelgood

Klasická masáž

Je jedna z najviac využívaných masáží. Pozostáva zo súboru hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Tým sa stimuluje koža, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia, ktoré spôsobujú zatvrdliny vo svaloch. Zatvrdliny častokrát spôsobujú bolesti nielen v mieste ich výskytu, lebo pohybmi tela sa môžu presúvať a tým dráždiť nervy a dráhy jednotlivých častí tela, čo spôsobuje bolesť. Pravidelnými masážami je možné ich odstrániť.

viac
Masáž horúcimi lávovými kameňmi

Je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. O blahodarných účinkoch kameňov vedeli už pred 5000 rokmi starí Číňania a Mayovia. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom  dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele.

viac
KODO masáž

Je rytmická masáž inšpirovaná tradičnými technikami austrálskych domorodcov. Ide o kombináciu špirálovitých pohybov, akupresúrnych bodov a strečingov. Súčasťou masáže môže byť aj masáž hlavy, pri ktorej sa využíva reflexná terapia tváre.

viac
Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.

Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

viac
Bankovanie

Je alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Na terapiu sa používajú sklenené banky, ktoré vyzerajú ako guľaté sklenené poháriky. Metóda funguje na systéme vákua. Sklenená banka sa mierne nahreje a priložením na pokožku sa prisaje na priložené miesto. Pôsobením podtlaku dochádza k popraskaniu drobných kapilár s malými krvnými výronmi. Výrony pripomínajú modriny, ktoré sú však hlbšie ako tie bežné.

viac
Zamiluj sa do seba, staň sa magnetom a priťahuj k sebe lásku a krásu.