Prístrojové ošetrenia

DIAGNOSTIKA PLETI
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Moderná analýza pokožky pomocou prístroja MicroCAMERA Professional.
Cena: 5,00 EUR

Prístroj diagnostikuje:
-          elasticitu pleti
-          hĺbku vrások
-          percento hydratácie
-          oxidáciu mazu v komedóme
-          zápaly a kuperózu
-          hustotu mazu
-          plesne Woodovým svetlom
-          fototyp pleti
-          hustotu vlasov pri 50x
-          hustotu vlasov na cm2
-          hrúbku vlasov

 

DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA
Objednávky:
Ivana Migáčová 0908 167 728
Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie v dĺžke 40 minút zahŕňa prípravu pleti (očistenie), dermabráziu v dĺžke 20 minút a následnú aplikáciu ukľudňujúcej masky prípadne použitie ozonizéra.
Cena: od 25,00 EUR (40 minút a viac- v závislosti od času ošetrenia)

Toto ošetrenie je formou mechanického pílingu a ide o povrchové zbrusovanie vrstiev pokožky. Okrem zbrúsenia najvrchnejšej vrstvy pokožky dochádza tiež k vyhladeniu a regenerácii kože (stimuluje sa produkcia nových buniek a kolagénu). Mikrodermabrázia je efektívna pri likvidácii jemných vrások okolo očí, stareckých škvŕn a jaziev po akné. Pre dosiahnutie ideálnych výsledkov je potrebné ošetrenie opakovať, pričom frekvencia ošetrení a ich celkový počet závisia od stavu pleti a typu ošetrenia.
Po ošetrení je potrebné dodržiavať odporúčania, ktoré zaistia dobrý výsledok. Ošetrenie a odporúča absolvovať v jesennom a zimnom období, keď je znížená intenzita slnečného žiarenia.
Ošetrenie je vhodné:

 • k zlepšenie vzhľadu pokožky
 • na zosvetlenie pigmentácií
 • zjemnenie jazvičiek po akné
 • vyhladenie jemných liniek
 • omladenie pokožky

 

BIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273


Ošetrenie pleti pomocou rádiofrekvenčného prístroja sa nazýva aj neinvazívny lifting tváre. Pri ošetrení dochádza k zahrievaniu kolagénových vlákien, ktoré sa zmršťujú, čo je okamžite viditeľné ako vypnutie kože. Preto sú výsledky ošetrenia viditeľné už po prvom ošetrení. Ošetrením sa zároveň stimuluje tvorba nového kolagénu, vďaka čomu je zaručený dlhodobý efekt ošetrenia.

Hlavnou funkciou rádiofrekvenčného prístroje pri použití na tele je redukcia tukového tkaniva (neinvazívna liposukcia) - zahrievaním podkožného tkaniva dochádza k skvapalneniu obsahu tukových buniek a uvoľneniu tuku z bunečných membrán. Tak ako pri intenzívnom cvičení sa uvoľnený tuk odplavuje krvným riečiskom a následne metabolizuje v pečeni. Pomocou rádiofrekvencie sa redukuje tuková hmota, zlepšuje sa štruktúra kože, upravuje sa vzhľad jaziev a strií. Výsledky sú často viditeľné už po prvom ošetrení.
Energia pri používaní rádiofrekvencie rovnomerne prehrieva zamšu a podkožie, kým povrch kože (epiderma) sa prehrieva len mierne. Rádiofrekvenčná energia pri telových ošetreniach zvyšuje rozptylenie kyslíka a prehrieva tukové tkanivo hoci aj na 70°C, cca. do 5-15 mm hĺbky. Odpor tukových buniek v tele je najvyšší  (200ohm), preto kvôli prirodzenému odporu tkaniva účinkom elektrickej energie sa vytvára významné teplo (60-70°C), ktoré rozpúšťa tukové tkanivo. Takpovediac ich „roztápa“, ktoré následne sa odplavia cez lymfatický systém.

Ďalšie funkcie prístroja:
MEZO HAND
Je známe, že ruka sprevádza vek a odzrkadluje proces starnutia. Používa sa na vpravenie emulzií typu V/O a O/V do hlbšie uložených vrstiev kože metódou mezoforézy. Účinkom je zlepšenie turgoru a vyššia účinnosť aplikovaných látok.

RF FACE CONTOUR
Omladzujúce ošetrenie tváre, na spevnenie oblasti brady a spodnej časti tváre – kontúry s bipolárnou RF hlavicou. Ochabnutá časť tváre sa viditeľne napne a vrásky sa taktiež vyhladia. Ošetrenie odporúčame vykonávať 1x týždenne.

RF HAND
Ruka sprevádza vek a odzrkadluje proces starnutia. Spevnenie a protivráskové ošetrenie rúk sa vykonáva s týmto programom, ktorý odporúčame opakovať 2x týždenne.

CRIO FACE
Používa sa ošetrovacia hlavica využívajúca technológiu CryoTyte po rádiofrekvečnom ošetrení, resp. pri iných tvárových ošetreniach, pri ktorých vzniká erytém na tvári.

RF  LIFTING  FACE
Omladzujúce ošetrenie kože, program na spevnenie citlivej pleti a detoxikáciu s bipolárnou RF hlavicou. Počas ošetrenia sa zmierni hĺbka mimických vrások a zlepší sa tonus kože. Odporúčame pri jemných vráskach, na unavenú, mdlú pleť, ošetrenie sa môže vykonávať 1x do týždňa.

Akákoľvek partia (tvár, krk, dekolt alebo telo) - 30 minút

30,00 EUR

 

QUADRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA
objednávky: Ivana Migáčová 0918 167 728

Najmodernejšou funkciou prístroja XILIA 3 je quadripolárna rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Nová quadripolárna hlavica zvyšuje a urýchľuje účinky ošetrenia  a výsledky sú ešte viac viditeľné.
Táto funkcia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených, ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu, elastínu. Zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je pružnejšia podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.
Ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, relaxačné a bez prítomnosti nežiadúcich účinkov. Momentálne je to najlepší spôsob omladenia (v rámci kozmetických metód) pre zrelšiu pokožku.

Ošetrenie zabezpečí:
Ø  vypnutie tváre a  vyhladenie vrások
Ø  redukciu pórov
Ø  znižuje zápalové procesy a má jemne bieliaci účinok
Ø  zvyšuje odolnosť pleti proti ochabnutosti

Ošetrenie nedoporučujeme:
Peacemaker, tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, malígne ochorenie, otvorené rany, pri infekčných ochoreniach pokožky, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele.

Akákoľvek partia (tvár, krk, dekolt alebo telo) - 30 minút

30,00 EUR

 

AIR MASSAGE - endomasáž s chromoterapiou
objednávky: Ivana Migáčová 0918 167 728

Endomasáž - jemná vákuová podtlaková masáž , ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Nahrádza svojím účinkom ručnú lymfodrenážnu masáž. Táto funkcia sa využíva pri každom jednom kozmetickom ošetrení bez ohľadu na typ pokožky, aby sa uvoľnili lymfatické cesty.

Ošetrenie zabezpečí:
Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná, zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky. Zvyšuje metabolizmus, prekrvuje a tonizuje pokožku. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu-modré svetlo,ktoré má antiseptické a antibakteriálneúčinky.

Ø  je to vákuová podtlaková masáž (s prístrojom)
Ø  zbavuje telo toxínov
Ø  odstraňuje opuchy a vačky pod očami
Ø  zlepšuje lymfatický obeh
Ø  spevňuje pokožku
Ø  zlepšuje metabolizmus

Ošetrenie pleti 8-10 minút

8,00 EUR

 

ONE TEC - ošetrenie neestetických kožných problémov s okamžitým efektom
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Cena: 110,00 EUR (1 ošetrenie)
Prístrojom sa bezpečne a účinne ošetrujú tieto symptómy:

 • Fibrómy
 • Teleangiektázie
 • Hemangiómy
 • Pavúčikovitý névus
 • Kuperózy
 • Cievky
 • Pigmentové škvrny
 • Starecké škvrny
 • Vrásky

Výhody ošetrenia prístrojom OneTec:

 • viditeľné výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd
 • žiadne vedľajšie účinky
 • minimálne zaťaženie pokožky a tkanív

 

NEINVAZÍVNA MEZOTERAPIA

objednávky: Ivana Migáčová 0918 167 728
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Prvoradým cieľom kozmetických ošetrení je vpravovanie potrebných účinných látok do daných vrstiev kože. Na dosiahnutie tohto cieľa sú známe viaceré metódy. Odumretú rohovinovú vrstvu odstraňujeme mechanickým, enzýmovým alebo chemickým pílingom, resp. najúčinnejšie mikrodermabráziou. Využitím elektrického náboja môžeme zvyšovať penetráciu účinných látok do pripravenej kože. Doteraz najúčinnejšou metódou vpravovania sa osvedčila invazívna mezoterapia (pomocou ihly). V kozmetickej starostlivosti sa rozšírila neinvazívna metóda mezoterapie (elektroporácia), pri ktorej prístrojom vydávané špeciálne elektromagnetické vlnenie vytvárajú voľným okom neviditeľné, ale existujúce drobné kanáliky od povrchu kože k hlbšie uloženým vrstvám. Cez tieto kanáliky sa nanesené účinné látky (akékoľvek) jedinečne účinným spôsobom penetrujú do kože v porovnaní s inými metódami vpravovania.
Mezoterapia je procedúra, ktorá výrazne pomáha v regenerácii kože, hĺbkovej hydratácii a môže úspešne riešiť zmeny v koži, ako je povädnutie (strata elasticity), degenerácia kolagénu, zmena krvných kapilár a zmeny pigmentácie.

Cena: 45,00 EUR (30 minút)
Pri kúpe balíka 6 ošetrení - zľava 20%.

 

SVETELNÁ TERAPIA HELIOS
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti alebo tela infračerveným svetlom.
Cena: 10,00 EUR (10 minút)

Ošetrenie je vhodné na:
-          stimulácia buniek
-          redukcia drobných liniek
-          podpora tvorby kolagénu
-          zlepšenie metabolizmu
-          na mastnú a citlivú pokožku
-          na akné, zkludnutie pokožky
-          na vrásky a jemné linky
-          jazvy
-          podpora absorbcie prípravku
-          zlepšenie metabolizmu
-          omladnutie
-          opuchy
-          pigmentácia
-          kožný zápal
-          spálenie pokožky na slnku
-          ukludnenie porúch nervov
-          bolesti hlavy
-          lupiny

Lekárske a kozmetické využitie infračerveného svetla:

 • infračervené svetlo je dôležitou silnou energiou podporujúcou liečenie, pozitívne pôsobí na tvorbu zásoby bielych krviniek, zvyšuje rast buniek, zlučovanie DNA a proteínov v bunkách, čím pôsobí pozitívne pri hojení akné, ničí zápaly v pleti, pozitívne zlepšuje stav ekzémov a dermatitíd.
 • podporuje krvný obeh – čím pôsobí proti tvorbe vrások, silne okysličuje pokožku a regeneruje ju.
 • podporuje terapiu pri detoxikácii – odstraňuje z pleti toxické látky
 • bojuje proti kornateniu ciev a chorobách tepien
 • stimuluje metabolizmus, podporuje odstraňovanie niektorých nebezpečných toxínov, ktoré sa zhromažďujú v bunkách ( ako napr. karcinogénne jedy ťažkých kovov), zlepšuje stav lymfy, odstraňuje problémy s opuchmi očí.

 

LYMPHOBIONY 3 V 1 (elektromagnetická masáž, ultrazvukový pelling, laser)
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti
Cena: 55,00 EUR (120 minút)

 

OXYS (kyslík)
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti, krku a dekoltu. Je vhodné na pigmetové škvrny, citlivú pokožku, proti starnutiu (anti-age) a na reguláciu mastnej pleti.
Cena: 32,00 – 40,00 EUR v závislosti od typu a času ošetrenia

 

KRYŠTLICKÁ DERMABRÁZIA
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti
Cena: 35,00 EUR

Dermabrasion prístroj ponúka účinné riešenie pleti s akné a taktiež pri ošetrovaní atrofických jaziev. Silný mechanický peeling odstráni zhrbnuté časti kože, zrohovatené bunky zmiešané s mazom a nečistotami, podporujúc tým vyprázdnenie mazu a prirodzenú obnovu kože. Ošetrenie prístrojom je vhodné na hlboké jazvy po - akné špeciálny program (AB DEEP SCARS) a taktiež laserultrazvukové vyhladzovanie (US-L DEEP SCARS).

Ultrazvukové ošetrovacie programy Dermabrasion prístroja synergicky zosilňujú účinky mikrodermabrázie. Ultrazvuk, regenerujúc krížové väzby  kolagénových vlákien, posilňuje prirodzenú oporu kože, čím sa koža stáva napnutejšou a živšou. Účinok softlaserov je trojitý: 

-          biostimulácia kožných buniek
-          protibolestivý účinok
-          protizápalový účinok

Laserová biostimulácia, z dôvodu zníženia doby bunkového cyklu spôsobuje rýchlejšiu náhradu buniek. Zvyšuje hladinu ATP, čím zabezpečuje dostatočné množstvo energie k látkovej výmene. Stimuluje ionizáciu intracelulárnej a extracelulárnej tekutiny, takto vyvoláva biopolarizáciu, ktorá stupňuje výmenu buniek. Toto všetko spôsobuje rýchlejšie hojenie rán a znižuje opuchy, v konečnom dôsledku zlepšuje arterio – venóznu a lymfatickú mikrocirkuláciu. Protibolestivý účinok je založený na stimulácii produkcie endorfínov. Protizápalový efekt vzniká vďaka tomu, že laserové svetlo zasahuje pomocou enzýmu do procesu syntézy prostaglandínov – vznikajúcich pri zápaloch. Ošetrenie je vhodné pre:

-          hladkosť
-          nerovnomernosť
-          rohovatenie
-          vráskavenie
-          hydratácia

Špeciálne programy na tvárové ošetrenia prístroja odstraňujú odumretú rohovinovú vrstvu pokožky a tým napomáhajú redukcii vrások a vyrovnávajú nerovnomernosti kože. Odstránením odumretej rohovinovej vrstvy sa zabezpečuje lepšie vstrebávanie účinných látok, zrýchľuje sa regenerácia kože.

Účinky:

-          odstraňuje odumretú rohovinovú vrstvu
-          zrýchľuje bunkový cyklus
-          podporuje vstrebávanie účinných látok
-          zlepšuje lokálne prekrvenie
-          zlepšuje elasticitu kože
-          zlepšuje metabolizmus
-          zvyšuje príjem kyslíka v bunkách

 

CHROMOTERAPIA DERMASYSTEM svetlo + teplo + farba
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti
Cena: 25,00 EUR (50 minút)

Chromoterapia vytvára v oblasti kozmetiky nové hranice. Jej adaptácia sa zakladá na princípe, ktorý považuje neestetický prejav za „disharmonickú vibráciu buniek“, ktoré budú môcť byť znovu uvedené do rovnováhy vďaka svetelnej energii a špecifickým frekvenciám (farieb). Prakticky spočíva v ožiarení vybraného telesného povrchu prostredníctvom svetiel rôzneho zafarbenia za účelom dosiahnutia estetického zlepšenia alebo integrovaním s tradičnými ošetreniami s cieľom zvýšiť a urýchliť finálny výsledok.
Účinky ošetrenia:

 • zjemnenie vrások
 • prejasnenie pleti
 • zlepšenie tvorby a stavu kolagénových a elastických vlákien
 • zmiernenie stavu akné a zabránenie ďalšej tvorbe
 • zlepšenie okysličenia pleti
 • navodenie relaxácie u klientov v stresovom vypätí
 • okamžite viditeľný výsledok

   

FOTÓNOVÁ TERAPIA
objednávky: Anka Bernáthová 0905 188 273

Ošetrenie pleti
Cena: 25,00 EUR (35 minút)

Prístroj je navrhnutý pre ošetrenie a skrášlenie pleti a využíva prirodzené svetelné vlny špecifických dĺžok, ktoré sú prostredníctvom LED diód predávané do kože (paprsok prenikne 10 mm pod kožu). Fotónová terapia vyrovnáva odtiene kože, podporuje cirkuláciu a brzdí tvorbu melaninového pigmentu, bojuje proti akné a zápalom kože, vyhladzuje jamky, jazvy a vrásky. Ošetrenie:
-          obmedzuje a predchádza tvorbe vrások
-          vyrovnáva farebné odtiene pleti
-          podporuje tvorbu nových kožných buniek
-          zabraňuje tvorbe melaninového pigmentu
-          spevňuje pokožku
-          vyhladzuje jamky
-          odstraňuje jazvy
-          bojuje proti akné a zápalom kože

Zamiluj sa do seba, staň sa magnetom a priťahuj k sebe lásku a krásu.